ورود به پورتال بیمار
ثبت نام بیمار

مطب الکترونیکی دکتر بهروز مصلحی

قوانین و مقررات مطب الکترونیکی دکتر بهروز مصلحی

قوانین زیر بر سایت حاکم می باشد . کلیه اعضاء مطب الکترونیکی دکتر بهروز مصلحی قبل از عضویت باید آن را بپذیرند و در طول مدت استفاده از سایت موظف به رعایت آن می باشند . مدیریت سایت مجاز است در صورت مشاهده هر گونه تخلف بر حسب توافقات انجام شده در بخش توافقنامه سايت نسبت به برخورد قانوني با تخلف و متخلفين اقدام نماید .

شرط عضويت:

سرويس این سایت براي اشخاص بالاي 18 سال ميباشد و با عضويت در اين سايت شما تاييد مينمائيد که بالاي 18 سال هستيد.

اطلاعات خصوصي:

بیماران نبايد اطلاعاتي را که فکر ميکنند بسیار خصوصی و حساس هستند برروي اينترنت قرار دهند و فقط به درج اطلاعات عمومی پزشکی خود که از آنها خواسته شده اکتفا نمایند. این سایت مسئوليت سوء استفاده از اين اطلاعات را نمي پذيرد و اگر این اطلاعات را منتشر کردید مسئو لیت آن به عهده شما خواهد بود. آدرسهاي ايميل شما براي عموم قابل مشاهده نيست و ما ايميل شما را به هيچ شخص يا گروه يا شرکت ديگري فاش نميکنيم. اطلاعات اعضاء بغير از آن قسمت از اطلاعات که بطور معمول توسط نرم افزار سايت در پروفایل قابل ديدن ميباشد ، محرمانه نگهداري ميشود. اعضاء مجاز به انتشار اطلاعات محرمانه مملکتي ، اطلاعات محرمانه اشخاص ديگر ، مطالب نفرت آميز، پورنو ، غير اخلاقي و غير قانوني برروي اين سايت نيستند. تحت هيچ شرايطي این سایت مسئول خسارتهاي وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته روي اين سايت يا انتقال يافته توسط اين سايت نميباشد. همچنين سایت مسئوليتي را در مورد از بين رفتن اطلاعات قرار گرفته روي اين سايت نميپذيرد. این سایت خود را مجاز به کنترل مطالبي که بطورعمومي بر روي سايت قرار داده شوند ميداند ولي خود را ملزم به اين مسئله نميداند. مسئوليت کلي مطالب قرارداده شده روي سايت به عهده عضو قرار دهنده اطلاعات است و اشخاص نبايد مطالب نامناسب را برروي اين سايت قراردهند. کاربران سایت باید در موقع ارسال مطلب حتما از زبان فارسی استفاده کنند.

شرايط استفاده:

این سایت ميتواند هر قسمتي از اين قرارداد را در هرموقع تغيير دهد. متن قرارداد هميشه برروي سايت قابل مشاهده است. درصورتيکه در هر زماني با اين قرارداد مخالف بوديد ميتوانيد با فرستادن ایی میل از مدیر سایت بخواهید که عضویت شما را لغو نماید. این سایت گاها براي اطلاع يافتن شما از مطالب مهم ( بروز رسانی رمز عبور و اطلاعات شما، اطلاعات پزشکی در رابطه با تاریخچه بیماری شما، توصیه های بهداشتی و ...) به شما ايميل هايي را ارسال ميکند. شما بدينوسيله موافقت خودرا با دريافت اينگونه ايميل ها اعلام ميداريد. در صورتيکه کلمه عبور خود را فراموش کرده ايد با استفاده از لينک 'فراموشي کلمه رمز' ميتوانيد آنرا دريافت کنيد. مسئولين وب سايت به هيچ عنوان نسبت به ارسال دستي اين اطلاعات اقدام نخواهند کرد. این سایت ميتواند در صورت تخلف از قوانين ، عضويت اعضاء متخلف را، اعم از کاربر معمولي يا ويژه ،حذف يا تحريم کند. این سایت خود را موظف به توضيح علت اين موارد نميداند.

شرایط ویزیت اینترنتی:

ویزیت اینترنتی جانشین مطمئنی برای ویزیت عادی نیست و به تشخیص احتمالی و توصیه های پزشکی محدود می شود لذا در صورت بیماری حاد، زمان را از دست ندهید و به اورژانس زنگ زده و یا به بیمارستان مراجعه فرمایید. علی رغم حاذق بودن دکتر بهروز مصلحی در تشخیص و درمان بیماریها و تجربه بیش از بیست سال ایشان در امر طبابت و احساس مسئولیت بسیار زیاد ایشان در قبال بیماران، ناچارأ از آنجاییکه مولفه های زیادی ( مانند دادن اطلاعات اشتباه توسط بیمار به پزشک و در نتیجه ناموفق بودن درمان)در کیفیت و موفقیت ویزیت اینترنتی دخالت داشته و اشتباه و ناموفق بودن درمان اجتناب ناپذیر است، شما بعنوان یک بیمار یا عضو مطب الکترونیکی با پذیرفتن قوانین مطب الکترونیکی می پذیرید که هر گونه عواقب ناشی از ویزیت اینترنتی بعهده شما می باشد و هر گونه مسئولیتی را در مورد عواقب ناشی از ویزیت اینترنتی از دکتر بهروز مصلحی سلب می نمایید و تأیید می نمایید که مطب الکترونیکی دکتر بهروز مصلحی هیچ گونه مسئولیتی نسبت به عواقب ویزیت اینترنتی ندارد.

انکار تعهد:

این سایت سرويس حاضر را به همان شکلي که هست و بدون هرگونه تعهدي ارائه ميکند. ما در مورد عدم قطع شدن سايت ، خالي از اشکال بودن آن ، رفع اشکالات يا تطابق آن با نيازهاي شما تعهدي نداريم. سايت از قسمت پشتيباني برخوردار است ولي هيچگونه تعهدي نسبت به سرعت پاسخگوئي ، عدم پاسخگوئي به سوالات و غيره به علت حجم تماسها داده نميشود. اين سرويس بصورت اضافي براي کمک به اعضاء ارائه ميگردد و فقط شامل مسائل فني و کاري مربوط به سايت و اهداف آن ميگردد.

حقوق مالکيت معنوي:

استفاده از مطالب قرارگرفته بر روي اين سايت در جاي ديگر مجاز نميباشد.. بخصوص اطلاعات شخصي افراد ، عکس آنها و مطالب مربوط به آنها قابل استفاده در هر مکان ديگري بغير از اين سايت نيست . کليه محتويات نرم افزاري و ابداعات و طرحهاي این سایت متعلق به سایت مطب الکترونیکی دکتر بهروز مصلحی بوده و کليه حقوق آنها متعلق به دکتر بهروز مصلحی ميباشد. سايت مجاز است به هر نحوي که بخواهد از مطالب قرارگرفته برروي سایت که قانونا متعلق به شخص يا نشريه يا سازمان ديگري نباشد استفاده نمايد مسئولیت درج بدون مجوز کلیه مطالبی که حقوق مالکیت معنوی آن متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی است ، بر عهده کاربر می باشد. استفاده از این سایت براي مقاصد تجاري يا تبليغات ، بازاريابي و مانند آن برای کاربران ممنوع است .

قوانين مربوط به كليه اعضا :

کاربراني که نسبت به قوانين زیر بي توجهي نمايند ، از طرف مديریت سايت مسدود خواهند شد. عضویت با چند نام کاربری و فعالیت با چند هویت مختلف ممنوع ميباشد. بيان عقايد مختلف با احترام به اصول فکري و اخلاقي ديگران و با پرهيز از توهين و فحاشي مجاز ميباشد. بکار بردن کلمات و يا تصاوير خلاف شئونات اخلاقي وسیاسی و مذهبي ممنوع ميباشد. مطالب مستهجن، افترا آميز ، دشنام و خارج از اخلاق و يا بي حرمتي به مقدسات فرهنگي و مذهبي در هيچيك ازبحث هاي سابت پذيرفته نخواهد شد. بيان جوکهايي که منجر به اهانت به اقلیتها وهموطنان شود و يا جوکهاي زشت و خلاف شئونات اخلاقي مجاز نميباشد. از تهديد، اذيت و آزار، تجاوز وحمله به حقوق ديگران جداً خودداري نمائيد. پيشنهاد و يا تشويق به هر نوع فعاليت غير قانوني ممنوع ميباشد. از آنجائيكه اين سايت پزشکی، اجتماعي،علمي، فرهنگي و ورزشی مي باشد بحثهاي سياسي جنجال برانگيز در آن مجاز نميباشد. استفاده از ربات های هوشمند در پروفایل های این سایت اکیدا ممنوع می باشد.

قوانين مربوط به مديران :

وظايف مديران بر اساس قوانين زير تعريف ميشود. كنترل و بررسي كليه مطالب در مباحث مختلف سایت به منظور تطبيق آنها با قوانين سايت . هشدار و تذکر به افرادي كه براي اولين بار قوانين سايت را نقض كرده باشند. حذف مطالبي كه مغاير با قوانين سايت باشد. مسدود كردن افرادي كه پس از دريافت هشدار همچنان به نوشتن مطالب مغاير با قوانين سايت مبادرت مي ورزند.

اعلام جرايم و تنبيهات :

تعليق کاربران: براساس مدتي که تشخيص داده مي شود فرد نمي تواند وارد سايت شود. حذف کاربران: اطلاعات پروفايل/ بحث ها/نامه ها/ليست دوستان... به طور کامل از سايت حذف مي شود. مسدود: همانند حذف کاربران مي باشد با اين تفاوت که فرد با آدرس ايميلي که قبلاً عضو بوده مجدداً نمي تواند عضو شود.با تشکر از شما